Top

Hakkımızda

Çorlu’da bulunan firmamız Konveyör Bant Sistemleri ve Endüstriyel Fabrika Malzemeleri alanlarında en kaliteli şekilde hizmet sunmaktadır. Şirketimiz yaşadığı çağı anlamış genç, dinamik, çalışkan ekibi ile müşterilerin hizmetine koşmakta ve yaptığı uygulamalar ile önemli başarılara imza atmaktadır. “Müşteri Memnuniyeti” odaklı çalışan şirketimiz bütün çalıştığı şirketleri kendi şirketi gibi düşünerek müşterilerine ekibimizden maksimum faydayı sağlamaya çalışmaktadır. Müşteri istek ve dilekleri ölçüsünde, istenen hizmetler müşteri ile kesintisiz fikir teatisi ile maksimum verimde verilmektedir.

Çalışma prensibimizin ilk adımı müşterimizi tanımaktır. Bunda müşterimizin yaptığı çalışmalar, amaçları, personeli gibi şirketi tanımaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Sonraki adımımızda müşterimizin ekibimizden nasıl istifade edebileceği müşteri ile fikir teatisinde bulunularak çözümlenmekte ve çözümün uygulaması esnasında da her zaman müşteri ile ikili diyalog halinde bulunularak en mükemmel sonuca ulaşılmaya çalışmaktadır. Uygulamalarımız esnasında da her zaman müşteri odaklı çalışan ekibimiz yapılan uygulamaların en iyisini yaparcasına inanmaktayız.

Müşteri ile diyalogda mesai saati gözetmeyen ekibimiz bütün müşterilerine kendi işini yapma mantığı çerçevesinde hizmet vermektedir. Yaptığı uygulamalar ve prensipleri itibari ile Avrupa standartları ölçüsünde hizmet veren ekibimiz gelecekte kendisini daha güzel günlerin beklediğine olan inancı tamdır. Birlikte çalıştığımız bütün müşterilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına en kısa sürede çözümler yaratmak, kaliteli ürünlerimizi uygun fiyata sunmak, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet sunmak, uzman ekibimiz ile her daim müşterilerimizin sorunlarına çözümler üreterek beğeniyi kazanmak misyonlarımızdandır.

Vizyonumuz

Tecrübe ve birikimlerine dayanarak hizmet sağlayan firmamız sunduğu ürünlerin kalitesi ve uygun fiyatı ile sektörde tercih edilen olmayı, müşteri odaklı çalışma ile her daim fark yaratmayı, sektörde başarı sağlayıp bu başarıyı devamlı kılmayı ve sektörde lider firma olmayı vizyon edinmiştir.

Kalite Politikamız

  • Müşteri istek ve şikayetlerini dikkate alarak çalışmalar yürütmek,
  • Kaliteli ürünlerimizi kaliteli hizmet standartlarına uygun sunmak,
  • Müşteri beklentilerini karşılamak ve sorunlarına hızlı çözümler üretmek,
  • Profesyonel ve tecrübeli ekip ile çalışma sağlamak,
  • Çalışanlarımızı iş sağlığı ve güvenliği hususunda güvence altına almak,
  • Müşterilerimiz ile diyalogları kesmeden yardımcı olmak,
  • %100 Müşteri memnuniyeti sağlamak ve devamlı kılmak,
  • Her bütçeye uygun ve az maliyetli ürünlerimiz ile müşteri karını da düşünmek kalite politikalarımız arasındandır.
Kalite Politikamız